PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11500}
7,3 57 903
oceny
7,3 10 1 57903
6,7 10
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

mogę go oglądać tysiąc razy , sto tysięcy i zawsze będzie to miło spędzony czas. Nie wiem co ten
film ma w sobie, ale mi daje niewiarygodne szczęście ducha. Bardzo zabawny, optymistyczny,
beztroski oraz świąteczny film. No i Clark Griswold w najlepszej formie plus kuzyn Eddie, który jest
genialny. Polecam ten film każdemu, może i Ty znajdziesz magię tego filmu, którą ja znalazłem
dawno, dawno temu....i trwa ona do dziś...

ocenił(a) film na 10
paulik37

100% poparcia. Odpalam sobie ten film w każde święta i ryję ze śmiechu, jakbym oglądał za pierwszym razem. Klasyk.

ocenił(a) film na 10
paulik37

najlepsza komedia o świętach, popieram

hanscolo

Też sie zgadzam, super klasyk

ocenił(a) film na 10
paulik37

Podpisuje sie pod tym, uwielbiam ten film. Jest tak bardzo swiateczny, ze dzieki niemu czuje sie magie swiat. Moge go ogladac co roku i nie ma takiej sytuacji jak w wielu innych produkcjach, ze juz sie nim przejadles i nie chce sie go znow wlaczyc. Wspaniala produkcja

ocenił(a) film na 8
paulik37

Też uwielbiam.
Najlepsze filmy o świętach Bożego Narodzenia to przede wszystkim te:
To wspaniałe życie 1946 imdb 8.7
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju 1989 imdb 7,6
Kevin sam w domu 1992 imdb 7,5

paulik37

Chevy Chase swego czasu oznaczał gwarantowaną zabawę.

ocenił(a) film na 10
ChubakaCieLubi

W latach `80 bez dwóch zdań!

paulik37

Ja "lecę" z tym filmem już tyle lat..że wstyd się przyznać. Obowiązkowo raz (a najlepiej DWA) przed świętami. Mam do niego nie tylko sentyment ale i ogromną słabość. Mimo oglądania go setki razy zawsze mnie rozśmieszy. Znam go na pamięć, a nigdy nie wieje nudą :) Film ma w sobie "to coś"..świetna gra aktorska, potrafi rozśmieszyć, piękne świąteczne detale i dekoracje (zawsze podczas oglądania marzy mi się taki dom)...ah... Faktycznie magiczny film..

ocenił(a) film na 10
korciapl

Kultowa świąteczna komedia ze świetną obsadą. Zabawne dialogi,zwariowani bohaterowie,zimowe krajobrazy ,pies i wiewiórka. Oglądałem wiele razy i zawsze chętnie co roku ponownie oglądam. Film absolutnie nie nudzi,wręcz przeciwnie wciąż bawi. Masz rację to magiczny film.

paulik37

Ja też już w tym roku odpaliłem :) Seans z Griswoldami to przedświąteczna tradycja. Szkoda tylko, że wydanie na DVD nie ma polskiej ścieżki lektorskiej (chociaż jest plus w postaci ścieżki z komentarzem aktorów), bo jednak ten film kojarzy mi się z oglądaniem go w telewizji właśnie z lektorem. P.S.: Wesołych Świąt! :)

ocenił(a) film na 8
paulik37

Mój ulubiony świąteczny film, który od lat oglądam co roku i zawsze mam taki sam ubaw. Kevin mu do pięt nie dorasta ;-)

ocenił(a) film na 9
paulik37

Zgadzam się.Właśnie na TVN obejrzałem go po raz 20-sty i ciągle mnie bawił ;)

jazdowicz2666

Teraz znowu oglądałem i dalej bawi

ocenił(a) film na 10
paulik37

Najlepszy film z tego typu. Można go oglądać nie tylko w święta a i tak bardzo szybko wciąga w te historię.

Drugim filmem dla mnie jest Święta Last Minute (2004)

ocenił(a) film na 10
paulik37

Też uwielbiam ten film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones